LContract - transporto paslaugų pirkimo sistema verslo klientams (B2B).

Sistema yra įrankis transporto paslaugoms užsakyti be tarpininkų. Sistema sukurta užtikrinti skaidrų ir efektyvų transporto paslaugų pirkimą suvedant tiesioginius užsakovus ir paslaugų tiekėjus.

Užsakovams ir paslaugų tiekėjams naudojimasis sistema yra nemokamas.

Kaip tai veikia?

Užsakovams

LContract (Cloud) sistemoje galite skelbti tiek vienkartinių, tiek ilgalaikių transporto paslaugų pirkimo konkursus. Vienkartinių paslaugų konkursai gali būti:

  • Atviri. Tokiu atveju konkurso dalyviai gali matyti kitų įmonių siūlomas kainas.
  • Uždari. Konkurentų siūlomų kainų konkurso dalyviai matyti negali.

LContract sistema užtikrina geriausių pervežimo kainų rinkoje pateikimą. Užsienio rinkų patirtis atskleidžia, kad klientai, besinaudojantys viešomis paslaugų pirkimo sistemomis, sutaupo iki 60% išlaidų.

Viešas paslaugų pirkimas užtikrina skaidrumą ir efektyvumą. Tokiu būdu galite būti tikri, kad sandoriai sudaromi teisėtai ir nėra veikiami asmeninių jūsų įmonės darbuotojų interesų.

Naudodamiesi sistema galite sutaupyti laiko, skirto patikimų ir konkurencingas kainas siūlančių paslaugų teikėjų paieškai, dalyvavimui intensyviose, ilgose derybose. Be to, vienoje vietoje pateikiami visi vežėjų pasiūlymai, greitai sudaromi ir administruojami sandoriai.

LContract sistemoje galite rinktis iš patikimų, geriausius atsiliepimus pelniusių vežėjų. Sistema naudojasi tik autorizuoti, patikimumo kriterijus atitinkantys vežėjai.

Vežėjams

Sistemoje galite rasti tiesioginius užsakovus, kurie užtikrins pastovius ir ilgalaikius užsakymus be tarpininkų. LContract skelbiami tik tiesioginių klientų transporto paslaugų pirkimo konkursai.

Naudodamiesi sistema galite būti užtikrinti, kad klientas paslaugos teikėją pasirinks skaidriai, be asmeninių interesų įtakos. Kadangi paslaugos teikėjai konkuruoja viešai siūlydami geriausias paslaugų teikimo kainas, pasirinkimai negali būti paveikti asmeninių interesų, simpatijų ar antipatijų.

Dalyvaudami ilgalaikių paslaugų konkursuose galite užsitikrinti pastovų ir ilgalaikį darbą. Be to, išvengsite laiko sąnaudų, skirtų krovinių kiekvienam maršrutui paieškai.

Prenumeruokite naujienlaiškius ir gausite informaciją apie naujai paskelbtus jums aktualių krovinių ar maršrutų konkursus. Tai galite padaryti čia...